Amplifikator.dhe boks per makine 800 wat

Shitet nga: Florian 22 Dhj 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Kukës
Prodhimet : Të tjera
Shitet amplifikator dhe boks per muzike,aktualisht ne gjendje pune.shume i fuqishem,prodhim amerikan.
te gatshme per tu lidhur direkt ne makine,me te gjitha fishat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim