Amplifige per makine 800 w

Shitet nga: Florian 01 Shk 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Kukës
Prodhimet : Të tjera
Shitet amplifige 800 vat,shume e fuqishme dhe cilesore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim