X Box 360

Shitet nga: Gerti 27 Tet 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Kukës
Shes X Box 360 I Zi Dhe I Pa Perdorur . Ne Qese (Kuti) Per Me Shum Na Kontaktoni Ne Numrat 0698396323 & 0696969222
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim