PS3 SLIM

Shitet nga: agim sala 17 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Kukës
Shes ps3 super slim,me dy leva,dhe nje disk futbolli pes 2013.eshte i ri i perdorur vetem nje muaj ne kushtete shtepise.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim