2cope ps3.nje behet mecip model(2504),nje pa cip..

Shitet nga: agim lleshi 05 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Kukës
2 cope ps3.nje behet me cip model(2504),nje pa cip model(3012).ai qe behet me cip(2504)ben 30000 lek.Ndersa modeli(3012)behet me cip te jashtem dhe kushton 20000 lek.jane ne gjendje te mire pune te perdorur vetem nje muaj ne kushtet e shtepise.secili ps3 shoqerohet me nga nje leve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim