Kompjuter

Shitet nga: nik 02 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Prodhimet : Tableta
5 Kompjutera\\ monitor Dell 19\\ tastier e rafshet fujitsu \\ shtepiza fujitsu siemens \\ Core 2 Duo 2.4GHz / 2GB / 32 Bit / DVD . karta hartografike 80-teshe.
kompleti eshte monitor.tastier.maus dhe truri , nuk kan kufje apo kamer .
Jan ne gjendje shum te mir pa asnji defekt . shiten 160.000 mij lek te vjetra secili prej tyre (copa)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim