Papuqe per vere dhe dimer

Shitet nga: Shukri 22 Tet 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Prodhimet : Të tjera
papuqe verore dhe dimerore shesim, jemi nga Kosova (Prizren) papuqet vet i prodhojm, qmimet jan te volitshme prej 0.60-1.20 Euro porosi vetem me shumic numri kontaktues 0037745686482 dhe 0038649550000 mund te kontaktoni edhe nepermjet email addreses besnikv1@hotmail.comNuk ka njoftime të vizituara
Në fillim