Gjenerator

Shitet nga: kujtim 01 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Prodhimet : Të tjera
shitet gjenerator greenpower. Prodhim gjerman ,20gp(kw) , ne gjendje thuajse te paperdorur, ka me pak se 1000 ore pune. ka linjen 3fazor dhe monofaz,me nje konsum shum ekonomik te naftes. Shitet per mbyllje aktivitetit, cmimi 6500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim