Karrige druri dhe tavolina

Shitet nga: arsim 14 Dhj 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes karrige druri bashk me tavolina ,jan shum te mira per fast food ndoni restauran te vogel apo diqka te ngjajshme,jane ne gjendje shum te mire,karriget me tavolina gjinden ne kosove perkatsisht ne prizren.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim