Presa per prodhime nga goma

Shitet nga: presa 23 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kukës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet presa per prodhime nga goma.kam vegla per prodhin e gomezave te gypave te kanalizimit fi 50, 70 dhe 110.kam punuar me te tre muaj qe 15 vjet nuk e kam perdor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim