Gjenerator

Shitet nga: kujtim 31 Gsh 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet gjenerator gjerman 20 gp. marka green power. Eshet shum pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire pune , me nje konsum shume te paket te naftes . ka rreth 1000 ore pune . cmimi 6500 euro i disukutueshem. Shitet per nderrim aktiviteti. ka lidhje edhe 3fazor edhe monofaze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim