Makine ROTO OFFSET 3 Ngjyra Tipi: Diddie Glei..

Shitet nga: Edis 02 Sht 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Kukës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes Makine ROTO OFFSET 3 Ngjyra Tipi: Diddie Gleizer USA
Tipi: Diddie Gleizer USA

Shtyp: Roto-Roto
Roto-Tabak

Viti i prodhimit : 1995, Ne gjendje te shkelqyeshme !

Makina gjindet ne Prizren .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim