Lokali hotelier me qerra ne Prizren

Shitet nga: vali 12 Dhj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Lokali gjindet te tregu i makinave ne Prizren rruga Prizren-Suharek. Lokali eshte i sapo ndertuar dhe i gatshem per pun. Perparsi kan kuzhinjerat nga Shqiperia. Jemi te hapur per marveshje kontakto 00386 49250250
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim