Dyqan ne Kukes

Shitet nga: Basri 01 Dhj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten 3 dyqane 120 Meter kat. me hipoteke.

Ndodhen prane Kopshtit te Lagjes 5 ne Kukes.
Mund te perdoren te ndare ose nje te bashkuar.

Cmimi i arsyeshem.

Nr tel. 0683938516
0662028882
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim