Magazinë në Kukës 800m2,zona industrial

Shitet nga: Ndertese 16 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 000 LEK

Komuna: Kukës
Hapësirat : Depo
Shitet ose jepet me qera magazinë në zonën industriale në Kukës. Magazina ndodhet buzë rrugës, ngjitur me pazarin e gjësë së gjallë. Magazina është 800 m2 dhe është e pajisur me të gjithë dokumentacionin ligjor. Objekti është i ndërtuar është rreth 60 centimetra mbi tokë, ndërtesë 1 katëshe, muret i ka rreth 60 cm(gjerësi) sepse dikur është përdorur si frigoriferi i qytetit. Cmimi për shitje është 220 miljonë lekë/ 158 mijë euro... I diskutueshëm. Për më tepër kontaktoni në email ose në nr. e cel. +355664012500.

Ju lutem telefononi vetëm nëse jeni vërtetë të interesuar.

Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim