PJESE KEMBIMI LIEBHERR CAT HITACHI KOMATSU

Shitet nga: Remzi 24 Dhj 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES PJES PER BAGERA PO DHE PER KAMJONA ME POROSI ME CMIMET MA TVOLITSHEM

BAGERA , MINI BAGERA , DOZER , FORKLIFT etj

CATERPILLAR , LIEBHERR , HITACHI , KOMATSU , MAN ,MERCEDES etj... Gjitha Lloje te bagera dhe kamjona

HIDRAOLIK PUMPA / TURBO /INJECTION /PISTON / CILINDRA ... ETJ...
TE GJITHE PJESE TE MUNDSHME .

PJES JU SODHIM MBRENDA JAVES ...

Numri kontaktues :+37744134657
E-MAIL : halabaktrade@hotmail.com
Skype : halabaktrade
Viber : +37744134657


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim