Makineri per zmontimin dhe ballancimin e gomave

Shitet nga: nerguti 12 Krr 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Pajisje : Pjesë rezerve
makineri per zmontimin e gomave dhe per ballancimin e tyre te perdorura te ardhura nga zvicrra shiten per arsy se kemi ble do te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim