4 goma te veres DUNLOP

Shitet nga: arsim 14 Dhj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Kukës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te veres shu pak te perdorura me bandash aumini (aluminfelne) ne gjendje shum te mire teknike,gomat jan firme DUNLOP 225/65/16 thuja se te reja,gomat jan ne Prizren,qmimi 350 euro i pa diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim