Honda CBR 1000RR

Shitet nga: dini 18 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2006
Komuna: Kukës
Prodhuesi: Honda
Modeli: CBR
Shitet ose nderrohet me makine. Eshte ne gjendje shume te mire, me goma te reja dhe sherbime te kryera. Dokumenta te paguara per 1 vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim