cmim festiv nxitoni super okazionn Ford Fiesta 1..

Shitet nga: Petrit 15 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Kukës
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Nje super makin familjare motorr 1.2cc shum ekonomik me, kondicioneri ne pun,drita ksenon origjinale me paket,2 airbeg,,xhama elektrik ABS,EPS
, harxhimi 100km 4-4.5 litra per 100 km .Vaj filtra e nderruar plus rripi i fazes me gjith rregjistrusat ,makina eshte ne gjendje te mire.me dokumenta te rregullta deri ne qeshor 2015.me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje te shkelqyer me vetem 160000 km origjinale makina ndodhet ne kukes mund te vini ta shikoni dhe ta kontrolloni ku te keni deshir.1050 euro i pa diskutushem shitet per arsye largimi nga shqiperia nxitoni okazionn.flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim