TOURAN 1.9 TDI

Shitet nga: Touran Sot 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
MOTORR 1.9 TDI EKONOMIKE -KAMBIO AUTOMATIKE DSG -VITI FUND 2005 -CLIMA 2 ZONALE -SRS -ESP -ABS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -KOMPJUTER BORDI -XHAMA ELEKTRIK -PASQYRA ELEKTRIKE -TAVOLINA PER FEMIJET -SUPER BAGAZH -MBYLLJE QENDRORE ME PULT -DISQE ALUMINI -GOMA TE REJA -E SAPO TARGUAR PER 1 VIT ME DAT: 03.12.2018-SIGURACIONI 6+1-MJETI ESHTE I ARDHUR NGA ZVICRRA GJENDJE PERFEKTE -207 MIJ KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI SHUM E PASTER SI JASHT DHE BRENDA SHUM EKONOMIKE NE UDHETIM POASHTU EDHE BRENDA QYTETIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim