Okazjon

Shitet nga: Eri Sot 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 990 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo
Polo e zvicres.e sa po ardhur .me dogan dhe me letra te sapo paguara.23.12.2018.ne super gjendje.me sherbim te sapo ber tani nga vet un.vaj filrat kandele komplet te nderruara.goma 80%te reja.teper ekonomike .Shum e paster si makin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim