VW Touran dizel -04

Shitet nga: Dardan 31 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Kukës
VW TOURAN NE GJENDE PERFEKTE I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE PAGUAR DHE E TARGUAR
-XHAMA TE ZI ORIGJINAL
-4 GOMA TE REJA
-NGJYRA E VEQANTE ME 2 NUANCA
-SHERBIME TE SAPO KRYEERA VAJ FILTRA TE GJITHA
-KLIMATONIK
-MANUAL ME 6 MARSHA
-SENDILE ME NGROHJE
-FENER ME LUPA ME LEVIZJE
-LIMITATOR SHPEJTESIE
-SHUME EKONOMIK NE LLOJIN E TIJ
-ME 2 SENDILE SHTESE NE BAGAZH
- TAKSA DHE SIGURACION PAGUAR PER 1 VIT
-E RUAJTUR DHE E PAPERDORUR NE SHQIPERI
-MAKIANA MUND TE NDERROHET ME NDONJE MERCEDES BENZ W203 2001-2003OSE ME NDONJE MERCEDES BENZ W211 PLUS DIFERENCEN MBI 2004
-PER ME TEPER NA KONTAKTONI CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim