VW TOURAN 1.9 DIESEL -03

Shitet nga: shpend 06 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Kukës
VW Touran i po sa ardhur nga gjemania ,vetem nje pronar ka pasur makinen para meje,eshte ne gjendje shum te mir , dhe eshte makin konomike . 1.9Dizel

Exrat : Klima atomatik
Tempomat
4x xhamat elektrik
airbag, esp, abs, e shum funkcione te tjera

MAKINA GJINDET NE PRISHTINE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim