VW Sharan diesel -00

Shitet nga: albert 31 Tet 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Kukës
volswagen sharan viti 2000 ngjyre blu me dokumenta te rregullta marshe manuale me 6 marshe..sedilje me ngrohje ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim