VW Sharan Automatik -02

Shitet nga: Dardan 02 Dhj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Kukës
WV SHARAN NE GJENDE SHUME TE MIRE 2002 ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT SHTATOR 2015 SHUME RUAJTUR ME XHAMA TE ZI TE ERRET ORIGJINAL ME KAMJE ATUOMATIKE SHERBIM I SAPO BERE I NDERRUAR KOMPLET POMP UJI RRYP MOTORRI ME GARANCI ME KM ORIGJINALE ME 4 GOMA TE REJA DIMERORE ME SENDILE SHTES E MBAJTUR DHE E GATSHME PER CFARE DO LLOJ PROVE MAKINA POSEDON DHE 4 DISQE 15 TE RREGULLTA VAJ DHE FILTRA TE NDERRUARA DHE KLIMATRONIK CMIMI ESHTE ME MARRVESHJE MAKINA E GATSHME PER CFARE DO LLOJ PROVE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim