VW Polo benzin -98

Shitet nga: NDRIÇIM CENAJ 07 Dhj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kukës
makina eshte me ngjyre te zeze fuqia motorike 1.4 tek dere dogane te paguar shqipetare siguracione deri ne maj te 2015 ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike fizike etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim