VW Passat 2.5 tdi -02

Shitet nga: Arben 27 Maj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 650 EUR

Komuna: Kukës
Passat 2.5 tdi 150 k/f
Viti - 2002
Km te kaluara 262000
I regjistruar ne Kukes, makina gjendet ne Prishtinë.
Ne gjendje shum te mire motorike dhe teknike.

Vetura Posedon.

Airbags
Klim elektronike
Disqe 16 inch
Xhama elektrike para dhe prapa.
dhe te gjitha opsinonet e tjera perveqe Navigacionit.

Per gjdo informat telefononi-sms ose e-mail.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim