VW Passat 2.5 TDI -04

Shitet nga: Njazi 19 Tet 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Kukës
Volkswagen Passat 2.5 TDI, Kombi 3BG V6 4motion, 132 kW (179 PS) .

Përshkrim i automjetit:

Konforti mbrenda:
Bordcomputer
Mbrenda eleganc
Navigacion Sytem
Dritaret me rryme
Klima automatik
Timoni multifunksion Servo
Krofin elektronik
Karrikat i ka sport
Karrikat me nxemje
Tempomat Centralen
automatik te dyerve
Tuner/Radio
CD-Spieler
Duhani nuk eshte pi mbrenda

Pershkrimi jasht i automjetit:
Kuken e ka pas
Pasqyret anash i ka elektronik dhe me nxemje
Gomat aloFelga LM

Extras:
E ka libren e Servistit
Airbags (Front-, Perpara, per ane etj)
ESP
ABS
Dritat i ka Xenon
Xhamat e zi dhe kolor
Ngreh me 4 rrota

-----------------------------------------


Automjeti eshte ne gjendje te rregullt(ne gjendje shume te mire).
Volkswagen Passat 2.5 TDI, Kombi 3BG V6 4motion, 132 kW (179 PS) , viti i prodhimit eshte 07.2004, automatik, Diesel, ngreh me 4 rrota.
I sapo ardhur nga Gjermania qe dy ditë eshte ardhur ne Kosovë, automjeti eshte i PaDoganuar.
Automjeti gjindet ne Prishtinë. Të interesuarit mund t'me kontaktoj ne ket numer te telefonit: +377 44305728, çmimi i fundit 3800 euro
Per ata qe jan te interesuar automjeti mund t'ju sillet ne Shqipri, por e preferuar do ishte qe paraprakisht ta vizitoni automjetin.

Me respekt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim