VW Passat 1.6 -98

Shitet nga: egzon 23 Krr 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Kukës
Passati asht 1.6 benzin limosin ngjyr e zez metalike eshte i ardhur nga gjermonia dhe eshte doganuar ne shqiperi qe 3 apo 4 muaj posedon:
klim
airbeg
abs
gjama elektrik
pasqyre elektrike
karrige me nxemje
etj
ndrrim i mundshem me ndonje vetur pa dogan e cila mund te doganohet ne kosov viti 2001.2002
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim