VW Golf 4 dizel -99

Shitet nga: gashi 25 Tet 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Kukës
Shes makinen GOLF diesel ne gjendje shum te mir gomat 90% dimrit dhe te veres
6 shpejsi ;kujde makina gjendet ne zvicerr munt te transpotohet sipas mardheshjes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim