VW Golf 4 TDI 1.9 -02

Shitet nga: Golf 4 04 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Kukës
Shes Golf 4 TD(i-e kuqe) 74 kw me vit prodhimi 07.2002 2 qelsa gjama me rrym shum ne gjendje te mir teknike klim airbag abs centrall alufellne i ardhur nga gjermania me 2 libreza te madhe dhe te vogel gati per dogan per me shum na kotaktoni ne +37745581075
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim