VW Golf 4 1.9 TDI -01 Full Optional -Edition

Shitet nga: Dardan 12 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Kukës
SHITET WV GOLF 4 FULL OPTIONAL NEW EDITION
-MAKINA ESHTE NE GJENDE PERFETKTE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE 21 JANAR 2015
4 XHAMA ELEKTRIK SI DHE TE ZI ORIGJINAL SHENUAR DHE NE LEJE QARKULLIMI
TAPICERI ME NGROHJE
DISQE 17 SPORTIVE DHE GOMA TE 70 PERQIND
FULL XENON DHE ME DRITA POSHT E VEQANTE NE LLOJIN E TIJ
ME 5 MARSHA
VAJ E FILTRA TE NDERRUARA
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
ME KM ORIGJINALE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim