VW Golf 4 1.6 benzin -99

Shitet nga: ardian 04 Sht 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Kukës
shitet golf 4 , 1.6 benzin i sapo ardhur nga zvicrra,pa dogan , ka te gjitha sherbimet e bera ne zvicerr me nderrim vaj, filtra , gomina dhe eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike , eshte me 5 porta ,me kondisioner, gjamat i ka elektronik , ngjyre vishnje metaloxato, kamion manuale , disqe alumini me goma te reja , shitet per arsye mos perdorimi. per me shum informacon na kontaktoni ne nr. 0682464200. cmimi 1500 euro i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim