VW Golf 1.2 TSI 105 hatchback Masters -13

Shitet nga: elia 17 Nën 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Kukës
Volkswagen Golf 1.2 TSI 105 hatchback Masters


Kilometra: 3.293 mil
Vit Model: 2013
Prodhuar: 201.304
Regjistruar: 20130605
Color: LIMESTONE GRI metalike
Karburanti: Benzinë
Gearbox: Manual
Fuqia Engine: 105 hp
CO2: 114 g / km
Konsumi i karburantit: 4,9 l / 10 mil

TVSH e zbritshme, frenat ABS, Air conditioning, shoferi Airbag & pasagjer, CD stereo, Xhama elektrikë para dhe të pasme, Remote mbyllje qendrore derë, Cruise Kontrollit, flokët e largëta të energjisë, Trip Computer, rims LM, Mobile Phone ndërtuar, Multi Timoni Function, Power Drejtues, front të ndezur,


Gmail: elialindberg54
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim