VW Golf -99

Shitet nga: Perparim Aliaj 14 Nën 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Eshte me dokumenta te rregullt, me targa te reja dhe ne gjendje te shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim