VW Golf 4 -99

Shitet nga: papi 19 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
makina eshte me targa te reje dhe letra te sapopaguara. Eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim