VW GOLF 3 1.9 TDI -95

Shitet nga: Vahid 28 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Kukës
SHITET MAKINA GOLF 3 1.9 TDI, VITI I PRODHIMIT 1995 ESHTE SHUM I RUJTUR DHE PUNON SHUME MIRE KA SHPENZIME SHUME TE VOGELA 4.5 L/100 ESHTE REGJISTRIMI I PARE NE SHQIPRI KA SIGURIM DERI NE MARS 2015, MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER OSE NE EMAIL APO NE TEL NE TE NJEJTIN NUMER 0037744696537
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim