VOLVO S80 2.4 BENSIN -00

Shitet nga: Volvo 30 Nën 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shiten keto makina VOLVO S80 2.4 BENSINE
VOLVO S80 2.8 TURBO BENZINE
VOLVO V40 2.0 TURBO BENZINE
VOLVO V70 2.4 D5 DIZEL
Te gjitha makinat jan ne kosove dhe mund tu sjell dhe fotot tjera +37745921921ky esht numer viberi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim