Suzuki ALTO 1.0 benzin -99 me targa te gjermanis

Shitet nga: Arben 11 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Kukës
Suzuki alto
1,0 benz
5shpejtsi
Goma te mira
Ne gjendje te shkelqyeshme
I importuar nga gjermania
Gjendemi ne prishtinë
Tel dhe viber
+37744250572
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim