Smart ForTwo benzin -01

Shitet nga: nerguti 01 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Kukës
Smart i sapo ardhur nga zvicera data e hyrjes 1shtator 2014 me condicioner gjama elektrik gjam panoram nga siper automatik 600 kubik 4.2 ne 100km i pa doganuar gati per dogan vit prodhimi 03.03 2001ne gjendje teknike dhe gjenerike prefekte gjindet pran Autoservis NERGUTI KUKES.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim