Skoda Felicia -99

Shitet nga: Bekim 18 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR   900 EUR

Komuna: Kukës
Makina eshte me te gjitha dokumentat ne rregull taksa dhe siguracion te paguara, ka te regjistruar 101204 km .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim