Renault Espace 2.2 diesel -05

Shitet nga: kujtim tobli 26 Maj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Kukës
Renault Espace 2.2 DCI 2005 6+1 marsha
Makina ka 146000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.
6+1 Vende ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektronike klima tronik me 2 zona , cd-Player me komando ne timon .Ndezje me buton START me 2 karta origjinale.4 gomat e reja , te gjitha sherbimet e kryera .Me letra franceze te rregullta .Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Cmimi 3500euro I diskutueshem ose nderroet me makin tjeter.
Cel 0688280779
Cel 0665961071
FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim