Renault Clio dizel -99..ndrroj me BMW 320 NAFT

Shitet nga: Bilall ahmetaj 11 Sht 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Kukës
Clio esht shumm i paster dhe shum i rujtur 1 .9 dizell me targa shqiptare.ndrrohet me bmw 320 .dizell vit 2001deri2003
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim