Porsche shitet me tabela te bosnes -05

Shitet nga: Besart 17 Krr 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Kukës
Shite Porsche viti 2005 dhe ndrohet me makin mat vogel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim