Peugeot 307 dizel -04

Shitet nga: Argjent 15 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Kukës
Shes Peugeot 307 i sapo ardhur nga gjermania me targa shiptare 2.0 Dizell ,n'gjendje perfekte,me te gjitha servisat e bere me rregull dhe sapo bere,ka klim tronik,kastefon ,gjama elektrik,komanda n'timon,tempomat,Panoram,etj etj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim