Peugeot 206 1.4 Dizel-HDI -03

Shitet nga: Milaim Gashi 03 Gsh 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Kukës
Urgjent shitet Peugeot 206 Dizel,Vetura eshte shume e rujatur si interjeri per brenda po ashtu edhe jashtë, motori tejet ne gjendje te mire, nuk fryn, nuk harxhon vaj, ndezët tepër mire ne temperatura shume te ftohta, shpenzimet e karburantit jane 4.5 deri 5.2 max. l/100 km. Ka katër dyer, servise e kryera, i ka 4 gomat e reja.Vetura eshte pothuajse e re .Vetura eshte pa dogane.

*Karakteristikat:
*Peugeot 206 Dizel,
*Klima
*Bord Kompjuter.
*Ulset me nxemje.
*Ulset me rregullim.
*Pasqurat elektronik.
*Xhamat elektronik.
*Central me dirigjim ne distanc.
*Esp.
*Air Bag shume vende..
*Sistem sigurije per ngrica dhe akull.
*Abs e shume e shume tjera.

Vrejtje:Makina gjendet ne Prishtine,per te interesuarit ja u dergojm edhe ne Shqiperi.
*Kontaktomëni prej orës 08:00 deri 22:00h.
*Mob: +37744810333
*Mob. +37744225866.


==================================================================
*vw audi mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan *jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat *bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b8 *mercedes c mercedes e mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta *vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206 peugeot *307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen *c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-*type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166*4x4* gollf 4 * polo
==================================================================
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim