OPEL SIGNUM 2.2 -03

Shitet nga: Opel 23 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum
Opel signum model 2004 full opsion ne gjendje shum te mir xhma te zij origjinal  nafte, kamio manuale, konsum 7 L 100 km kombinim, xhamat dhe pasqyrat elektrike sedilje lekure
me ngrohje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim