Opel Combo 1.7 dizel -01

Shitet nga: Besnik 12 Dhj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kukës
Shitet Opel Combo 1.7 DIESEL. Motorr Japan. Eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka asnje lloj defekti.Nuk ka nevoje per asnje investim, sepse eshte shume i mirmbajtur. Shitet me kete qmim sepse kemi makine tjeter. Eshte gati per dogane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim