Okazion !!! Peugote 806 1.9 diesel -97

Shitet nga: Mentor 14 Krr 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shes Peugeot 806 1.9 TDI ,Dizel Viti Prodhimit 1997 , kondicioner ,Abs , Airbag , gjamat elektrik, makina eshte me 7 vende dhe ne gjendje shume te mire .
Tel : 0683989144
0672803672
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim